Trochę informacyjnie ;)

Z racji, iż trochę mnie tu nie było (za co bardzo przepraszam!), dziwnie mi teraz do Was pisać.
To może trochę o tym dlaczego mnie nie było:
Otóż pod koniec wakacji, tak jakoś, napadł mnie kac książkowy... Strasznie ciężko mi się czytać i tak w pełni od tamtego czasu przeczytałam, chyba tylko, ,,Simon oraz inni homo sapiens'' (piszcie, czy chcielibyście recenzję ;) )
Teraz zaczęłam również chodzić do nowej szkoły, więc nie koniecznie będę miała czas i na czytanie, jak i na blogowanie, więc przepraszam, jeśli będzie mnie tu mniej 
Tłumaczeń następuje teraz koniec ;)
Myślę, że niedługo powinnam nadrobić zaległości, jeśli chodzi o LBA i możliwe, że pojawią się jakieś tagi, a jeśli uda mi się pozbyć kaca to również jakieś recenzje ;)
Dziękuję za przeczytanie tego posta i byłoby mi bardzo miło, gdybyście zostawili po sobie jakiś ślad oraz napisali mi, dzięki czemu mogę pozbyć się kaca ;P
Pozdrawiam
Ana ;*
PS. Chcielibyście podsumowanie wakacji? :)

Komentarze

 1. Dawaj podsumowanie wakacji!! :)
  Kac książkowy każdego dopada- wcześniej czy później :) ja też miewam takie okresy... i odkładam książki na bok :(

  OdpowiedzUsuń
 2. I mnie dopada kac książkowy. Miałam takich kilka razy, a wystąpił po przeczytaniu np. cyklu Harry Potter czy cyklu Opowieści z Narnii.
  Pozdrawiam,
  http://www.sekretny-trop.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Miewam kace książkowe więc cię bardzo dobrze rozumiem :) Najlepiej po prostu znaleźć ksiązkę która cię zaciekawi - znajdziesz ją prędzej czy później :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podsumowanie, jak najbardziej, zwłaszcza, że uwielbiam je czytać <3 A co do kaca - nie przejmuj się, właśnie jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. Nie pozostaje nic, jak tylko to przeczekać, lub znaleźć jakąś niesamowitą książkę ;)

  Pozdrawiam serdecznie i życzę zaczytanego września ^^
  Książki bez tajemnic

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz